Other projects

Shake It Up : Made in Japan

4. září 2013 v 19:44
SHAKE IT UP : MADE IN JAPAN (2012)
TV Episode - 90 min | Comedy | Family
(epizoda seriálu Shake It Up)

90 minut dlouhý díl plný tance a písní.Tato injekční událost následuje nejlepší kamarádky CeCe (Bellu) a Rocky (Zendayu) po jejich cestě do Tokia.Holky chtějí hrát v interaktivním tanečním videu.Zatímco Rocky plánuje japonsko trochu prozkoumat ..

Online ke shlédnutí 1. část .. 2. část .. 3. část
Ke stažení celý film ZDE.

Disney's Friend For Change 2011

2. září 2013 v 16:11
DISNEYS FRIENDS FOR CHANGE GAMES 2011

V roce 2011 se odehrály první Disney Friends for Change Games.Bylo to formou her a týmů.V každém zhruba 11 minutovém díle se odehrály soutěže kde každý tým závodil o výhru kterou potom rozdělily nadacím.Každý tým měl svoji nadaci pro kterou bojoval.V roce 2011 se objevily celebrity z Disney jako Bella Thorne,Adam Hicks,Debby Ryan,Sterling Knight,David Cleveland,Zendaya a mnoho dalších.

Bella byla v týmu zelených.Tým zelených ZDE.
Ukázka jednoho dílu (disciplíny) ZDE.Je v angličtině ale i bez znalosti angličtiny se dá pochopit :) Bellyn tým na videu startuje zhruba v páté minutě videa (tancuje i Bella)
Team List ZDE.

Disney's Friend For Change 2012

31. srpna 2013 v 16:25
DISNEYS FRIENDS FOR CHANGE 2012
Disney Friends For change v roce 2012 byli jiné než 2011.Ztím co v roce 2011 závodili celebrity v týmech pro peníze nadacím,v roce 2012 si spíše s teenagery vyříkávali pocity.Bavili se o šikaně atd.Bella byla šikanovaná když byla malá a chodila na veřejnou školu.

Video které dávali na Disney jako reklamu ZDE.V reklamě mluví o změně světa k lepšímu.Že každý může něco změnit,je topouze tvá volba ..

ZDE najdete video jak to celé probíhalo.Jak si říkali své problémy atd.Good morning America

31. srpna 2013 v 16:25
GOOD MORNING AMERICA (1975-?)
TV Series - 120 min | News | Talk-Show

Americká ranní show se vysílá už od 3. listopadu 1975 na televizní stanici ABC. Každé ráno běží znělka pořadu po celých Spojených státech od 7 do 9 ráno. Uvádějí ji Josh Elliot, Lara Spencer, Robin Roberts, Sam Champion a George Stephanopoulos. Pořad je sestaven z novinek ze světa, počasí, sportu a životního stylu.

Bella v pořadu vystoupila v roce 2012 společeně se Zendayou.

Video z pořadu ZDE.
Video kde Bella a Zendaya v pořadu tančí + menší rozhovor o Shake It Up! ZDE.


Good Luck Charlie

31. srpna 2013 v 16:25
GOOD LUCK CHARLIE (2010-?)
TV Series - 22 min | Comedy | Drama | Family

Životy rodiny Duncanových se s příchodem malé sestřičky obrátí úplně naruby. Když se otec Bob a matka Amy vracejí zpět do práce, pověří péčí o jejich čtvrté dítě - Charlottu (alias Charlie), své dva pubertální potomky Teddy a PJe a 10letého syna Gaba. Starší sourozenci se nyní seznamují s dětskými krémy, bryndáky a hlídáním své malé sestřičky, přičemž se snaží stále žít životem typických teenagerů.Každá epizoda tohoto akčního rodinného sitcomu představuje Teddyin video-deníček, který pro svou malou sestru vytváří...Bella hraje v seriálu CeCe Jones která se snaží společně s Roky Blue (Zendaya) naučit Teddy a její mámu Amy tancovat.Avšak neví že mluví s někým jiným než měli .. (epizoda Charlie Shakes It Up)

Ukázka epizody ZDE.
Celá epizoda ke stažení ZDE.

Wizards of Waverly Place

31. srpna 2013 v 16:24
WIZARDS OF WAVERLY PLACE (2007-2012)
TV Series - 22 min | Comedy | Family | Fantasy

Seznamte se s Alex, Justinem a Maxem Russoovými. Jsou to docela normální, obyčejné děti, z New Yorku, až na jedno velké tajemství: jsou to kouzelničtí učni z Waverly!Bella si zahrála roli přítelkyně nejmladšího Maxe který ji přizná že je kouzelník.Rodina Russoových pak zahlazuje stopy a snaží se ji přesvědčit že si to Max vymyslel.
V roce 2009 a 2012 seriál vyhrál Ceny Emmy v kategorii "Výjimečný program pro děti"

Fotky Belly ze seriálu ZDE.

Big Love

31. srpna 2013 v 16:24
BIG LOVE (2006-2011)
TV Series - 60 min | Drama

Většině mužů stačí problémy s jednou manželkou. Ale mít tři? Bill Henrickson (v podání Billa Paxtona) o tom ví svoje. Seznamte se se soudobým polygamistou z Utahu a jeho velkou rodinou. Originální seriál HBO vypráví o instituci manželství na příkladu typicky atypické rodiny.

Fotky Belly ze seriálu ZDE.
Ukázka Belly v seriálu ZDE.


Little Monk

31. srpna 2013 v 16:24
LITTLE MONK (2009)
TV Episode - Family

Bohužel,nenašla jsem žádný officiální zdroj.Mělo by se jednat o webovou show možná časem i televizní která představuje herce ze seriálu Můj přítel Monk za "mlada".Nejspíš jak Adrian vyrůstal a co zažil.

Bella hraje v deseti epizodách roli malé wendy.

Fotky ze seriálu ZDE.


Mental

31. srpna 2013 v 16:23
MENTAL (2009)
TV Series - 45 min | Drama

Seriál můžete znát po jménem Doktor Mozek.

Na psychiatrické oddělení losangeleské nemocnice nastupuje nový ředitel Jack, který všechny překvapí netradičními metodami léčení. Hned první den si musí poradit nejen s pacientem, který všude vidí mimozemšťany, ale také se skepsí zbytku personálu vůči svým neortodoxním metodám. Když má totiž schizofrenik pocit, že skutečného člověka pozná jen nahého, neváhá Jack přistoupit na pacientovu halucinaci, před plnou čekárnou se okamžitě svléknout, a tak ho uklidnit. Pro duševně nemocné má hluboké pochopení. Jeho sestra -dvojče - totiž také trpí schizofrenií.

Bella si zahrála v politním díle Emily.
Fotky z dílu ZDE.

In the Motherhood

31. srpna 2013 v 16:23
IN THE MOTHERHOOD (2009)
Tv Series - 30 min | Comedy

Seriál na motivy stejnojmeného z roku 2007 se zaměřuje na tři svobodné matky a pitvá jejich osudy. Každý díl je natočen na základě příspěvků zaslaných do televize právě svobodnými matkami.

Rosemary se za svůj život již několikrát vdala a momentálně je opět sama, akorát, že tentokrát se za ní už snaží přebírat zodpovědnost její dospívající syn.Jane, je nejlepší kamarádka Rosemary a zrovna má po rozvodu. Snaží se ukočírovat svoji kariéru a své dvě dcerky, téměř puberťačku Annie a osmiměsíční Sophii. S tím vším jí pomáhá Horatio, kterého si Jane najala jako výpomoc v domácnosti.A nakonec Janina mladší sestra Emily. Takový ten typ perfektní matky, která má domov jako klícku a své děti Esther a Billa jako ze škatulky.
Fotky Belly ze seriálu ZDE.

My Own Worst Enemy

31. srpna 2013 v 16:23
MY OWN WORST ENEMY (2008)
TV Series - 60 min | Action | Drama | Thriller

Komu máte věřit, když nemůžete věřit ani sami sobě? Henry vede celkem poklidný život. Má obyčejnou práci a bydlí na předměstí se ženou, dvěma dětmi a psem. Edward naproti tomu nemá o dobrodružství nouzi. Je to tajný agent, mluví třinácti jazyky a je trénován k zabíjení. Dva naprosto odlišní lidé, kteří však mají jednu věc společnou - sdílejí to samé tělo. Když se tenká zeď postavená mezi nimi náhle zboří, musí oba začít čelit neznámým oblastem a nebezpečným situacím.

V tomto seriálu si Bella zahrála například po boku s Taylorem Lauthnerem ze stmívání :)Dirty Sexy Money

31. srpna 2013 v 16:23
DIRTY SEXY MONEY (2007)
TV Series - 45 min | Drama

Idealistický mladý právník musí často překročit své morální zábrany a balancovat na hranici zákona, jestli chce zastupovat svoje bohaté klienty.Peter Krause jako mladý právník Nick George musí po otcové smrti převzít jeho práci a postarat se nejen o bohatou rodinu Darlingových, řešit jejich problém drogových excesov, nemanželských dětí a množství protiprávních aktivi. Nick převezme místo po svém otci i proto, že chce zjistit, proč zemřel za tak velmi záhadných okolností.

Fotky Belly ze seriálu ZDE.
October Road

31. srpna 2013 v 16:22

OCTOBER ROAD (2007-2008)
TV Series - 43 min | Drama | Mystery

Mladý spisovatel Nick Garrett (Bryan Greenberg) se vrací po deseti letech do svého rodného města Knights Ridge. Setkává se zde se starými přáteli, kteří tvoří základ jeho úspěšného románu. Po dlouhé době se také setkává se svou dávnou láskou Hannah Danielsovou (Laura Prepon) a poznává i jejího desetilétého syna Sama (Slade Pearce).

V seriálu hostoval i bratr Belly,Remy Thorne.Tento seriál jevelmi úspěšný a oblíbený.Bella se objevila v dílu Stand Alone by Me (2008).

Ukázky Belly a Remyho v seriálu ZDE a ZDE.
Fotky Belly ze seriálu ZDE.The O.C

31. srpna 2013 v 16:22
THE O.C (2003-2007)
TV Series - 44 min | Comedy | Drama | Romance

Ryan Atwood je se svým starším bratrem zadržen při krádeži auta. Jako veřejný obhájce je mu přidělen Sandy Cohen. Sandymu chlapec připomíná sebe v mládí, a proto se mu rozhodne pomoci. Když Ryana matka vyhodí z domova, vezme ho k sobě. Sandy s bohatou manželkou Kirsten a synem Sethem žije v bohatém městečku Newport v komunitě stejně majetných a snobských lidí. Ryan se rychle spřátelí se Sandyho synem Sethem, který je trochu zvláštní a nedaří se mu zapadnout mezi povrchní spolužáky. Ryan neujde pozornosti dívky ze sousedství Marissy, což mu způsobuje problémy..

Fotky Belly ze seriálu ZDE.
Ukázka Belly ze seriálu v angličtině ZDE.
Seriál můžete sledovat online v čj ZDE a ZDE.
Celá epizoda s Bellou v češtině ZDE.

Vincentův svět

31. srpna 2013 v 16:22
ENTOURAGE (2004-2011)
TV Series - 30 min | Comedy | Drama

Seriál můžete znát pod názvem Vincentův svět.
Tento seriál v ČR běžel na HBO.

HBO uvádí komediální seriál ze zákulisí dnešního Hollywoodu. Jeho hrdinou je horlivý mladý herec Vince Chase, který přijíždí s manažerem, nevlastním bratrem a kamarádem z Queensu do herecké meky a záhy zjišťuje, že ve městě plném celebrit není snadné získat úspěch ani lásku. Přesto se všichni snaží Vincemu pomoci na cestě vzhůru. Vinceho hraje Adrian Grenier, jeho manažera Erika, který rychle pochopí pravidla hry a snaží se Vinceho přimět ke správným rozhodnutím, ztělesňuje Kevin Connolly. Kevin Dillon hraje Vinceho nevlastního bratra jménem Drama...

Fotky ze seriálu ZDE.

Jimmy Kimmel Live!

31. srpna 2013 v 16:21
JIMMY KIMMEL LIVE! (2003-?)
TV Series - 60 min | Comedy | Music | Talk-Show

Jimmy Kimmel Live je noční talk show, která do každého dílu zve známé celebrity a baviče. Vystupuje zde živě také mnoho zmáných hudebních skupin. Od běžné talk show se liší různými vtipnými a parodujícími scénkami k filmům a celebritám. Jimmy je známý také tím, že si do show zve členy své rodiny a dokáže si hravě udělat srandu z kohokoliv včetně sebe. Úroveň této show potvrzuje, že od začátku roku 2003, po odvysílání 500 epizod (2008), neztrácí na americkém kontinentě na oblibě.

Video ze show jsem bohužel nenašla.

Bella bylo údajně v show v roce 2003 kdy show v americe začínala.V roce 2003 měla pouhých 6 let.

Sides & Rides

31. srpna 2013 v 16:19
SIDES & RIDES (2013)
Short | Comedy - červen 2013 (USA)

Sides & Rides by měla být nějaká krátká komedie kterou Bella ze studia komentuje.V této komedii by se měl objevit i Max Schneider,kamarád Victorie Justice.Video s Maxem a Victorií například ZDE.Podle popisu na youtube by měl by to měla být show o hledání žhavých dětí Hollywoodu.

Sides & Rides ZDE.Frenemies

31. srpna 2013 v 16:19
FRENEMIES (2012)
Film- Comedy | Drama - 13.1.2012 (USA)

V češtině film známý pod jménem Ne/přátelé.

Film studia Disney sa skladá ze tří příběhů,týkající se vztahů,které se mění z přátelských na nepřátelské a naopak. V prvním z nich se musí 14-letý Jake Logan rozhodnout,jestli bude důvěřovat svému dlouhodobému psímu kamarádovy Murrayovi anebo nové kamarádce Julianne. Druhý příbeh sa zaměřuje na soupeření mezi kamarádkami Avalon (Bella Thorne) a Halley (Zendaya Coleman) o práci v prestižním vydavatelství módních časopisů.V poslední části filmu se střetnou Emma a Savannah (Mary Matilyn Mouser) ,které jsou si navlas podobné ale pocházejí z jiných rodin..

Fotky z filmu (dole) ZDE.

Raspberry Magic

31. srpna 2013 v 16:19
RASPBERRY MAGIC (2010)
Film - 82 min | Comedy | Drama | Family

Raspberry Magic vypráví klasický příběh o dospívání - 11letá Monica Shah si usmyslí, že když vyhraje školní vědeckou soutěž, vrátí se její otec, který odešel od rodiny, zpět domů. Monica si problémy svých rodičů klade za vinu a rozhodne se celou věc sama napravit poté, co její matka upadne do těžké deprese. Ve svém experimentu se pokouší pomocí dotykové terapie docílít toho, aby maliny rostly rychleji. Snaží se zjistit, zda růst a dospívání ovlivňuje více vrozená povaha nebo výchova - a zda je mezi tím vůbec rozdíl. Skrze své pokusy začíná zjišťovat, že najít odpověď na onu otázku je mnohem složitější, než se na první pohled zdálo.

Fotky z filmu ZDE.

One Wish

31. srpna 2013 v 16:19


ONE WISH (2010)
Film - 90 min | Comedy | Drama

Potěšující rodinný film o naději a síle s dobrými úmysli.

Fotky z filmu ZDE.Forget Me Not

31. srpna 2013 v 16:18
FORGET ME NOT (2009)
Film - 103 min | Horror | Romance | Thriller

Skupinka lidí čirou náhodou probudí pomstychtivého ducha dívky, které kdysi ubližovali. Těsně před ukončením školy začíná jeden po druhém mizet. Záhadu tajemných zmizení musí vyřešit populární předsedkyně třídy Sandy Channing. Začne bojovat s duchem a zároveň se musí vypořádat s děsivým tajemstvím své minulosti.

Fotky z filmu ZDE.


Water Pills

31. srpna 2013 v 16:18
WATER PILLS (2009)
Film - Short | Drama

Water Pills je krátký dramatický film nejspíš o zneužívání léků.Film je z roku 2009 a Bella se v něm podle všeho objevila.Bohužel jsem nenašla fotku Belly z filmu.Bella by ve filmu měla ztvárnit postavu kterou nazvali Psych Out Girl.

Blind Ambition

31. srpna 2013 v 16:17
BLIND AMBITION (2008)
Film - Comedy | Drama | Romance

Bohužel jsem o filmu nenašla žádné informace.Bella v něm nejspíš hraje oprvadu malou roli.


Craw Lake

31. srpna 2013 v 16:17
CRAW LAKE (2007)
Film - 10 min (Short) | Horror - 13 October 2007 (USA)

Při kempování otec Dale zjistí, že se mu ztratila dcera Julia (Bella Thorne) a tak se jí vydá hledat. Přichází k chatě na břehu jezera, kterou rychle najde a bude se muset postavit hrůzostrašným příšerám, aby zachránil svou holčičku za kterou je zodpovědný.


Film v angličtině ZDE.
The Seer

31. srpna 2013 v 16:17


THE SEER (2007)
Film - Horror | Thriller - 6.9.2007

Bohužel jsem nenašla více informací.Měl by to být španělský nebo italský
krátký (zhruba 10 min) horor až thriller ve kterém si Bela jako dítě zahrála.
Bella nejspíš ztvárnila postavu Claire.

Ukázka ve které hraje Bella ZDE.
Fotky z filmu ZDE.


Finishing the Game: The Search for a New Bruce Lee

31. srpna 2013 v 16:16
FINISHING THE GAME: THE SEARCH FOR A NEW BRUCE LEE (2007)
Film - 84 min | Comedy - 21.1.2007 (USA)

V 70. letech Bruce Lee nedokončil jeho film Game of Death (všichni asi víme proč), zbývalo natočit posledních pár minut akčních scén. Proto se rozhodlo, že se udělá konkurz na Bruce Leeho a s tímto dvojníkem se scény dokončí. Výsledek byl spíše úsměvný a právě o tomhle je film Finishing the Game režiséra Justina Lina. V úsměvném duchu o jednom úsměvném konkurzu.Ant Bully

31. srpna 2013 v 16:16
ANT BULLY - VIDEO GAME (2006)
Video Game - Adventure - 24.7.2006 (USA)

Bella ve videohře v anglické verzi namluvila Ant Kid.Nejspíš to nebyla nijak velká role protože lidí kteří namlouvali tyto postavy bylo opravdu hodně :)

Když jste malý mravenec, svět vám připadá obrovský - a dobrodružství ještě větší! To se Lucas naučí v okamžiku, kdy namíří svoji vodní pistoli na zdánlivě bezbranné mravence. Mravenci ho pomocí tajného elixíru zmenší na svoji velikost a z mraveniště se stane hromada napětí, akce a hlavně smíchu! V původním znění poznáte hlasy Julie Roberts, Nicolase Cage, Meryl Streep a Paula Giamattiho (anglická verze), čeká Vás opravdová rodinná lahůdka.


Stuck on you

31. srpna 2013 v 16:16
STUCK ON YOU (2003)
Film - 118 min | Comedy

Siamská dvojčata Matt Damon a Greg Kinnear společně vedou restaurant s rychlým občerstvením, a přestože jsou povahově zcela rozlišní, žijí si docela dobře. Jenže pak se herecky nadané dvojče rozhodne zkusit štěstí v Hollywoodu... To, co se v přeneseném smyslu slova říká o některých sourozencích - že jeden bez druhého neudělají ani krok - platí v případě Boba a Walta doslova. Jsou siamská dvojčata srostlá od ramen po boky a sdílejí společný život prací počínaje a milostným životem konče. Méně průbojný Walt je smířen s tím, že musí ustupovat asertivnějšímu..

Belle bylo v roce 2003 pouhých 6 let a ve filmu ztvárnila menší roli fanatické fanynky.

 
 

Reklama
Copyright © 2013 CZECH-BELLATHORNE
Your first and best czech source about Bella Thorne.