Facts SIU!

Facts about Shake It Up!

1. září 2013 v 13:50

Shake It Up! neboli Na parket! je americký sitcom,který můžeš sledovat na Disney Channelu.Seriál měl v USA premiéru 7.listopadu 2010.Tento seriál vytvořil Chris Thompson.Seriál kde se v hlavních rolích objevily Zendaya a Bella Thorne,provází dvě nejlepší kamarádky přes jejich dobrodružství.Obě nejlepší kamarádky získají místo v místní show Na parket Chicago! jako tanečnice.Dále v tomto seriálu hrají : Davis Cleveland,Roshon Fegan,Adam Irigoyen,Kenton Duty,Caroline Sunshine.Jako hosté se v seriálu objevili i hvězdy jako Tyra Banks nebo Leo Howard či Olivia Holt.

Originální koncept byl pro Disney vytvořit přátelskou komedii o tanci a přátelství.

Dne 29.září 2011 Disney oznámila,že se rozhodla i pro druhou řadu úspěšného seriálu.V druhé řadě seriálu jsme se dočkali i speciálního 90-ti minutového dílu Shake It Up : Made In Japan!
4.června 2012 Disney znovu oznámila že se můžeme těšit i na třetí sérii.Poté Kenton Duty (Gunther) oznámil že v třetí sezóně nebude pravidelně spíš bude hostovat.

Dne 25.července 2013 Disney potvrdila spekulace o konci Shake It Up po třetí sezóně,kvůli zaměstnanosti obou hlavních představitelek (Bella,Zendaya).Shake It Up! skončí po odvysílání svých 78 epizod.
 
 

Reklama
Copyright © 2013 CZECH-BELLATHORNE
Your first and best czech source about Bella Thorne.