Facts about Shake It Up!

1. září 2013 v 13:50 |  Facts SIU!

Shake It Up! neboli Na parket! je americký sitcom,který můžeš sledovat na Disney Channelu.Seriál měl v USA premiéru 7.listopadu 2010.Tento seriál vytvořil Chris Thompson.Seriál kde se v hlavních rolích objevily Zendaya a Bella Thorne,provází dvě nejlepší kamarádky přes jejich dobrodružství.Obě nejlepší kamarádky získají místo v místní show Na parket Chicago! jako tanečnice.Dále v tomto seriálu hrají : Davis Cleveland,Roshon Fegan,Adam Irigoyen,Kenton Duty,Caroline Sunshine.Jako hosté se v seriálu objevili i hvězdy jako Tyra Banks nebo Leo Howard či Olivia Holt.

Originální koncept byl pro Disney vytvořit přátelskou komedii o tanci a přátelství.

Dne 29.září 2011 Disney oznámila,že se rozhodla i pro druhou řadu úspěšného seriálu.V druhé řadě seriálu jsme se dočkali i speciálního 90-ti minutového dílu Shake It Up : Made In Japan!
4.června 2012 Disney znovu oznámila že se můžeme těšit i na třetí sérii.Poté Kenton Duty (Gunther) oznámil že v třetí sezóně nebude pravidelně spíš bude hostovat.

Dne 25.července 2013 Disney potvrdila spekulace o konci Shake It Up po třetí sezóně,kvůli zaměstnanosti obou hlavních představitelek (Bella,Zendaya).Shake It Up! skončí po odvysílání svých 78 epizod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2013 CZECH-BELLATHORNE
Your first and best czech source about Bella Thorne.