Characters SIU!

16. září 2013 v 15:58


BELLA THORNE > CeCe Jones
Cecelia "CeCe Jones kterou skvěle ztvárnila Bella Avery Thorne je impulzivní chytrá holka ikdyž škole moc nedává.Její rodiče jsou rozvedeni a ona žije s její matkou a bratrem Flynnem.Vystupuje špatně ve škole.Částešně díky její dyslexii ale také proto že nemá dostatek motivace pro dobré známky.Postupně se však díky pomoci nejlepší kamarádky Rocky zlepšuje.CeCe je nebojácná a často se dostává do potíží se kterými jí pomáhají její přátelé Rocky,TY,Deuce,Flynn,Dina a občas i Tinka s Guntherem.Společně s Rocky získají práci jako tanečnice v tv show Na parket Chicago! CeCe se strará o svoji rodinu kterou moc miluje.Tak jako miluje tanec a módu..

ZENDAYA COLEMAN > Rocky Blue
Raquel "Rocky" Oprah Blue kterou hraje Zendaya Coleman je sladká a hodná dívka která miluje knihy a učení.Vždy má dovré známky a poslouchá.Její vášní je tance.Je to vegetariánka a zastánkyně zvířat.Je velmi dobrosrdečná a velmi cílevědomá.Má staršího bratra Tye.Žije s matkou (vlastní kadeřnictví),otcem (doktor) a bratrem Tyem.CeCe Rocky vždy zatáhne do potíží ale společně se z nich vždy nějak dostanou.Společně se CeCe Guntherem a Tinkou tancuje v tv show Na parket Chicago!

DAVIS CLEVELAND> Flynn Jones
Davis hraje mladšího bratra CeCe (Belly) Flynna Jonese.Flynn považuje za svoje zájmy například chuť slaniny,hraní videoher a obtěžování starší sestry CeCe.Jeho nejlepší přítel jmeném Henry je absolvent vysoké školy avšak přesto je stejně starý jako Flynn.Flynn mu pomáhá začlenit se do kolektivu stejně starých.Matka CeCe a Flynna je s jejich otcem rozvedena a žije s nimi sama.V novějších dílech pak s přítelem hasičem.

ROSHON FEGAN > TY Blue
TY [:Táj] Blue jehož hraje Roshon Fegan je starší bratr Rocky (Zendayi).TY je ctižádostivý herec,rapper a taneční.Příležitostně hostuje v pořadu Na parket Chicago.Jeho nejlepší přítel je Deuce avšak spolu mají zvláštní přátelství.Často TY a Deuce hlídají mladšího bratra CeCe Flynna se kterým vyvádí hlouposti.Rád dělá vtípky.

ADAM IRIGOYEN > Deuce Martinez
Martin "Deuce" Martinez jehož ztvárnil Adam Irigoyen je kamarád Rocky,CeCe a nejlepší přítel TY-e.Deuce je "prodavač" všeho co potřebujete.Všechno sežene.V dalších dílech začne chodit s Dinou která je taky "prodavačka".Přesto je Deuce neatraktivní pro mnoho žen.Omdlévá při pohledu na krev.Je kubánského původu.Jeho strýc vlastní pizzerii Crusty's,ve které v daších dílech pracuje i s TY-em.

KENTON DUTY > Gunther Hessenheffer
Gunther Hessenheffer jehož ztvárnil Kenton Duty je nádherné dvojče Tinky (Caroline),který společně s ní přišel do Chicaga výměnou studentů z malé horské země.Rodiče Gunthera a Tinky jsou pouze v jedné epizodě.Avšak oni jsou ještě podivnější.On a jeho sestra jsou "(ne)přátelé" s Rocky a CeCe.Obě dvojčata nosí vlastně vyrobené jiskřivé a zářivé oděvy,spolu s jejich akcenty jsou samozdřejmostí své vlasti.Gunther společně s Tinkou,CeCe a Rocky tančí v pořadu Na parket Chicago.

CAROLINE SUNSHINE > Tinka Hessenheffer
Tinka Hessenheffer kterou hraje Caroline Sunshine je dvojče Gunthera,společně přijeli z horské vesničky na výměný studenský pobyt do Chicaga.Jedí podivné jídlo v podivných sáčcích.Nosí pouze zářivé a jiskřivé vlastní oděvy a podle toho se i chovají.Jako kolegové společně ještě s Rocky CeCe tancují v pořadu Na parket Chicago.Tinka je na sebe hrdá stejně jako Gunther.Ona i Gunther jsou "(ne)přátelé" s Rocky a CeCe.

R. BRANDON JOHNSON > Gary Wilde
Gary Wilde které hraje R. Brandon Johnson je původní moderátor tv show Na parket Chicago.Miluje když ho někdo fotí,kamery,drahá auta..Pokaždé když je třeba ve studiu něco udělat úkoluje Rocky a CeCe.V pozdějších dílech třetí série omylem zapálí studio svým solárkem,poté je vyhozen ze show a nahrazuje ho TY Blue.

ANITA BARONE > Georgia Jones
Georgia Jones jež ztvárnila herečka Anita Barone,je matka Rocky a Flynna.Povoláním policistka.Je rozvedená s otcem CeCe a Flynna.Flynn svého otce popisuje že pořád jen pracuje.Georgia tvrdí že jí je 29 let přesto je na začátku 40-ti let.Příliš pracuje aby rodinu uživila,neumí vařit a není moc vzorná matka.Své děti ovšem miluje a vždy jim pomůže.V novějších epizodách se zasnoubí s hasičem Jeremym.
Twitter | IMDb

CARLA RENATA > Marcie Blue
Roli Marcie Blue si zahrála Carla Renata.Je to matka Rocky a TYe která vlastní kadeřnictví.Je to výborná kuchařka.Přesný opak matky CeCe a Flynna Georgie.

BUDDY HANDLESON > Henry Dillon
Henry Dillon kterého ztvárnil Buddy Handleson je nejlepší kamarád Flynna ačkoliv jsou hodně odlišní.Je absolvent vysoké školy již ve svém velmi mladém věku.Obvykle Flynna doučuje.V některých dílech dokonce získá roli učitele Flynna..

PHIL MORRIS > Dr. Curtis Blue
Dr. Curtis Blue hraje herec Phil Morris,je to otec Rocky a Tye.Je to lékař jež se v první řade seriálu neobjeví protože putuje po moři na služební cestě.Chtěl aby se obě jeho děti stali lékaři se slušným platem.Zuřil když zjistil že Tye zajímá hudba a tanec a Rocky tancuje v Na parket Chicago.Nakonec se uklidnil a zjistil že je v pořádku když mají vlastní sny ..
Twitter (není jisté že je officiální) | IMDb

AINSLEY BAILEY > Dina Maria Louisa Schwartz-Garcia
Dina Maria Louisa Schwartz-Garcia jež si zahrála herečka Ainsley Bailey je přítelkyně Deuce.Pochází z velmi bohaté rodiny.Je naznačováno že je španělského původu.Její otec vlastní místní obchodní centrum.Dina stejně jako Deuce je "prodavačka" která sežene cokoliv potřebujete a kdykoliv potřebujete.Nezáleží ji na penězích,chce být normální člověk.
V díle "Recenze It Up" je zobrazeno že se s Deucem vezmou a budou mít 7 dětí - kluků.S Deucem a dětmi bydlí potom ve sterém bytě rodiny Rocky a Tye.Na konci této epizody porodila své osmé dítě - holku.

Dále se v seriálu objevili jako hosti například Olivia Holt (Nakopni to),Leo Howard (Nakopni to),Larry Miller,Tyra Banks (americká topmodelka),Kerris Dorsey a mnoho dalších.Informace i o vedlejších postavách najdete zde když sjedete níže.Bohužel v angličtině.

POZOR ! PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ BEZ VIDITELNÉHO ZDROJE!
Všechno jsem si překládla a hledala sama!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 veryss veryss | Web | 17. září 2013 v 13:29 | Reagovat

určitě si tě beru :) sama jsem dříve mívala blog o Bells :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2013 CZECH-BELLATHORNE
Your first and best czech source about Bella Thorne.