Září 2013

Bella´s online movies on blog

17. září 2013 v 16:10

♣ Seznam všech Belliných projektů zde.
♣ Pokud by některý odkaz byl nefunkční,prosím informujte mě u nějakého aktuálního článku,děkuji :)


♣ Stuck on you | STÁHNOUT
♣ Craw Lake - 2007 | ONLINE EN
♣ Forget Me Not - 2009 | STÁHNOUT
♣ Frenemies - 2012 | STÁHNOUT
♣ Sides & Rides - 2013 | ONLINE

♣ Shake It Up - season 1 ZDE
♣ Shake It Up - season 2 ZDE
♣ Shake It Up - season 3 ZDE

!!PROSÍM NEKOPÍROVAT!!
Pokud by se tu objevil někdo kdo to okopíruje,uvěďte prosím viditelný zdroj na můj blog!

Characters SIU!

16. září 2013 v 15:58


BELLA THORNE > CeCe Jones
Cecelia "CeCe Jones kterou skvěle ztvárnila Bella Avery Thorne je impulzivní chytrá holka ikdyž škole moc nedává.Její rodiče jsou rozvedeni a ona žije s její matkou a bratrem Flynnem.Vystupuje špatně ve škole.Částešně díky její dyslexii ale také proto že nemá dostatek motivace pro dobré známky.Postupně se však díky pomoci nejlepší kamarádky Rocky zlepšuje.CeCe je nebojácná a často se dostává do potíží se kterými jí pomáhají její přátelé Rocky,TY,Deuce,Flynn,Dina a občas i Tinka s Guntherem.Společně s Rocky získají práci jako tanečnice v tv show Na parket Chicago! CeCe se strará o svoji rodinu kterou moc miluje.Tak jako miluje tanec a módu..

ZENDAYA COLEMAN > Rocky Blue
Raquel "Rocky" Oprah Blue kterou hraje Zendaya Coleman je sladká a hodná dívka která miluje knihy a učení.Vždy má dovré známky a poslouchá.Její vášní je tance.Je to vegetariánka a zastánkyně zvířat.Je velmi dobrosrdečná a velmi cílevědomá.Má staršího bratra Tye.Žije s matkou (vlastní kadeřnictví),otcem (doktor) a bratrem Tyem.CeCe Rocky vždy zatáhne do potíží ale společně se z nich vždy nějak dostanou.Společně se CeCe Guntherem a Tinkou tancuje v tv show Na parket Chicago!

DAVIS CLEVELAND> Flynn Jones
Davis hraje mladšího bratra CeCe (Belly) Flynna Jonese.Flynn považuje za svoje zájmy například chuť slaniny,hraní videoher a obtěžování starší sestry CeCe.Jeho nejlepší přítel jmeném Henry je absolvent vysoké školy avšak přesto je stejně starý jako Flynn.Flynn mu pomáhá začlenit se do kolektivu stejně starých.Matka CeCe a Flynna je s jejich otcem rozvedena a žije s nimi sama.V novějších dílech pak s přítelem hasičem.

ROSHON FEGAN > TY Blue
TY [:Táj] Blue jehož hraje Roshon Fegan je starší bratr Rocky (Zendayi).TY je ctižádostivý herec,rapper a taneční.Příležitostně hostuje v pořadu Na parket Chicago.Jeho nejlepší přítel je Deuce avšak spolu mají zvláštní přátelství.Často TY a Deuce hlídají mladšího bratra CeCe Flynna se kterým vyvádí hlouposti.Rád dělá vtípky.

ADAM IRIGOYEN > Deuce Martinez
Martin "Deuce" Martinez jehož ztvárnil Adam Irigoyen je kamarád Rocky,CeCe a nejlepší přítel TY-e.Deuce je "prodavač" všeho co potřebujete.Všechno sežene.V dalších dílech začne chodit s Dinou která je taky "prodavačka".Přesto je Deuce neatraktivní pro mnoho žen.Omdlévá při pohledu na krev.Je kubánského původu.Jeho strýc vlastní pizzerii Crusty's,ve které v daších dílech pracuje i s TY-em.

KENTON DUTY > Gunther Hessenheffer
Gunther Hessenheffer jehož ztvárnil Kenton Duty je nádherné dvojče Tinky (Caroline),který společně s ní přišel do Chicaga výměnou studentů z malé horské země.Rodiče Gunthera a Tinky jsou pouze v jedné epizodě.Avšak oni jsou ještě podivnější.On a jeho sestra jsou "(ne)přátelé" s Rocky a CeCe.Obě dvojčata nosí vlastně vyrobené jiskřivé a zářivé oděvy,spolu s jejich akcenty jsou samozdřejmostí své vlasti.Gunther společně s Tinkou,CeCe a Rocky tančí v pořadu Na parket Chicago.

CAROLINE SUNSHINE > Tinka Hessenheffer
Tinka Hessenheffer kterou hraje Caroline Sunshine je dvojče Gunthera,společně přijeli z horské vesničky na výměný studenský pobyt do Chicaga.Jedí podivné jídlo v podivných sáčcích.Nosí pouze zářivé a jiskřivé vlastní oděvy a podle toho se i chovají.Jako kolegové společně ještě s Rocky CeCe tancují v pořadu Na parket Chicago.Tinka je na sebe hrdá stejně jako Gunther.Ona i Gunther jsou "(ne)přátelé" s Rocky a CeCe.

R. BRANDON JOHNSON > Gary Wilde
Gary Wilde které hraje R. Brandon Johnson je původní moderátor tv show Na parket Chicago.Miluje když ho někdo fotí,kamery,drahá auta..Pokaždé když je třeba ve studiu něco udělat úkoluje Rocky a CeCe.V pozdějších dílech třetí série omylem zapálí studio svým solárkem,poté je vyhozen ze show a nahrazuje ho TY Blue.

ANITA BARONE > Georgia Jones
Georgia Jones jež ztvárnila herečka Anita Barone,je matka Rocky a Flynna.Povoláním policistka.Je rozvedená s otcem CeCe a Flynna.Flynn svého otce popisuje že pořád jen pracuje.Georgia tvrdí že jí je 29 let přesto je na začátku 40-ti let.Příliš pracuje aby rodinu uživila,neumí vařit a není moc vzorná matka.Své děti ovšem miluje a vždy jim pomůže.V novějších epizodách se zasnoubí s hasičem Jeremym.
Twitter | IMDb

CARLA RENATA > Marcie Blue
Roli Marcie Blue si zahrála Carla Renata.Je to matka Rocky a TYe která vlastní kadeřnictví.Je to výborná kuchařka.Přesný opak matky CeCe a Flynna Georgie.

BUDDY HANDLESON > Henry Dillon
Henry Dillon kterého ztvárnil Buddy Handleson je nejlepší kamarád Flynna ačkoliv jsou hodně odlišní.Je absolvent vysoké školy již ve svém velmi mladém věku.Obvykle Flynna doučuje.V některých dílech dokonce získá roli učitele Flynna..

PHIL MORRIS > Dr. Curtis Blue
Dr. Curtis Blue hraje herec Phil Morris,je to otec Rocky a Tye.Je to lékař jež se v první řade seriálu neobjeví protože putuje po moři na služební cestě.Chtěl aby se obě jeho děti stali lékaři se slušným platem.Zuřil když zjistil že Tye zajímá hudba a tanec a Rocky tancuje v Na parket Chicago.Nakonec se uklidnil a zjistil že je v pořádku když mají vlastní sny ..
Twitter (není jisté že je officiální) | IMDb

AINSLEY BAILEY > Dina Maria Louisa Schwartz-Garcia
Dina Maria Louisa Schwartz-Garcia jež si zahrála herečka Ainsley Bailey je přítelkyně Deuce.Pochází z velmi bohaté rodiny.Je naznačováno že je španělského původu.Její otec vlastní místní obchodní centrum.Dina stejně jako Deuce je "prodavačka" která sežene cokoliv potřebujete a kdykoliv potřebujete.Nezáleží ji na penězích,chce být normální člověk.
V díle "Recenze It Up" je zobrazeno že se s Deucem vezmou a budou mít 7 dětí - kluků.S Deucem a dětmi bydlí potom ve sterém bytě rodiny Rocky a Tye.Na konci této epizody porodila své osmé dítě - holku.

Dále se v seriálu objevili jako hosti například Olivia Holt (Nakopni to),Leo Howard (Nakopni to),Larry Miller,Tyra Banks (americká topmodelka),Kerris Dorsey a mnoho dalších.Informace i o vedlejších postavách najdete zde když sjedete níže.Bohužel v angličtině.

POZOR ! PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ BEZ VIDITELNÉHO ZDROJE!
Všechno jsem si překládla a hledala sama!

Shake It Up : Made in Japan

4. září 2013 v 19:44 Other projects
SHAKE IT UP : MADE IN JAPAN (2012)
TV Episode - 90 min | Comedy | Family
(epizoda seriálu Shake It Up)

90 minut dlouhý díl plný tance a písní.Tato injekční událost následuje nejlepší kamarádky CeCe (Bellu) a Rocky (Zendayu) po jejich cestě do Tokia.Holky chtějí hrát v interaktivním tanečním videu.Zatímco Rocky plánuje japonsko trochu prozkoumat ..

Online ke shlédnutí 1. část .. 2. část .. 3. část
Ke stažení celý film ZDE.


Disney's Friend For Change 2011

2. září 2013 v 16:11 Other projects
DISNEYS FRIENDS FOR CHANGE GAMES 2011

V roce 2011 se odehrály první Disney Friends for Change Games.Bylo to formou her a týmů.V každém zhruba 11 minutovém díle se odehrály soutěže kde každý tým závodil o výhru kterou potom rozdělily nadacím.Každý tým měl svoji nadaci pro kterou bojoval.V roce 2011 se objevily celebrity z Disney jako Bella Thorne,Adam Hicks,Debby Ryan,Sterling Knight,David Cleveland,Zendaya a mnoho dalších.

Bella byla v týmu zelených.Tým zelených ZDE.
Ukázka jednoho dílu (disciplíny) ZDE.Je v angličtině ale i bez znalosti angličtiny se dá pochopit :) Bellyn tým na videu startuje zhruba v páté minutě videa (tancuje i Bella)
Team List ZDE.


Others projects Bella

1. září 2013 v 16:49 Projects

Bella´s first book { bellina první kniha,která vyjde na jaře 2014 }

Music Bella

1. září 2013 v 16:48 Projects

Nahrává se
Bellino první studiové album { písničky z alba zatím nejsou zveřejněny }
Bella uzavřela smlouvu s Hollywood Records.Pod HR můžete najít i celebrity jako Selena Gomez,R5 (Ross Lynch),Zendaya,Lucy Hale nebo Demi Lovato.Officiální stránky ZDE.

♣♣ Nahráno : Shake It Up album (I

♣♣ Nahráno : Ostatní Belliny písně
03 Fashion Is My Kryptonite (Shake It Up : Made in Japan)
04 Can't Stay Away (ft. IM5)
06 Made in Japan (Shake It Up : Made in Japan)
07 The Same Hearts (Shake It Up : Made in Japan)

Reklams Bella

1. září 2013 v 16:48 Projects

♣ Nevím zda jsou zde všechny reklamy ale větší množství určitě
♣ Reklamy nejsou řazeny podle stáří ale dole jsou novější :)
♣ Do těchto reklam nejsou zahrnuty reklamy na disney - reklamy na shake it up atd.

Je momentální tváří značek
♣ Wall Flower Jeans
♣ Danimals
♣ Pink Vera Wang Princess

♣♣ Dotočené reklamy
♣ Anheuer Bush { odkaz na reklamu }
♣ Publix { odkaz na reklamu }
♣ KFC { odkaz na reklamu }
♣ DLP "football" { odkaz na reklamu }
♣ DLP "Blur" { odkaz na reklamu }
♣ DLP "Bigger is Better" { odkaz na reklamu }
♣ DLP "Amazing" { odkaz na reklamu }
♣ DLP "Nascar" { odkaz na reklamu }
♣ DLP "Believe" { odkaz na reklamu }
♣ Target { odkaz na reklamu }
♣ Kmart { odkaz na reklamu }
♣ Days Inn { odkaz na reklamu }
♣ Danimals "Crunchaglyphics" { odkaz na reklamu }
♣ Danimals Smoothie { odkaz na reklamu }
♣ Danimals Crunchers { odkaz na reklamu }
♣ Danimals Burstified { odkaz na reklamu }
♣ Cars 2 { odkaz na reklamu }
♣ The Time I...Found Out I Have Dyslexia { odkaz na reklamu }
♣ "As Dead As It Gets" Book Trailer { odkaz na reklamu }

Serials Bella

1. září 2013 v 16:48 Projects

Natáčí se

♣♣ Dotočené
Jimmy Kimmel Live! - 2006 {Byla ve dvou dílech,epizody #4.244,#4.237 }
Vincentův svět - 2006 { en - Entourage,v epizodě Wanna Be Sedated roli dítěte }
The O.C - 2007 { V epizodě The Case of the Franks,hraje mladou Taylor Townsend }
October Road- 2008 { V epizodě Stand Alone by me hraje roli Angela Ferilli }
Dirty Sexy Money - 2007-2008 { Ve čtyřech epizodách,role Margaux Darling }
My Own Worst Enemy - 2008 { V šesti epizodách,role Ruthy Spivey }
In the Motherhood - 2009 { V epizodě Practice What You Preach,Annie }
Mental - 2009 { Hraje v pilotním díle Emily }
Little Monk - 2009 { Hraje v 10 epizodách Wendy }
Big Love - 2010 { Hraje v 5 dílech Tancy Henrickson }
Wizards of Waverly Place - 2010 { Hraje Nancy Lueke,přítelkyni Maxe }
Good Luck Charlie - 2011 { V roli Cece Jones,natáčeno ve studiu Shake It Up! }
Disneys Friends For Change Games 2011 { Bella byla jedním z hráčů }
Good Morning America - 2012 { V díle je se Zendayou a řeší jejich přátelství }
Shake It Up : Made In Japan { 90-ti minutový speciální díl Na parket! }
Disney's Friend For Change 2012 { Bella byla jedna z hráčů }
Na Parket! - 2010-2013 { Tanečnice Cece Jones,sleduj v menu :) }

Movies Bella

1. září 2013 v 16:43 Projects

♣♣ Bella si možná zahrála i ve snímku taxidermist,nepotvrzeno.


♣♣ Natáčí se
♣ Big sky


♣♣ Dotočené
Stuck on you - 2003 { cz - bratři jak se patří }
Ant Bully - 2006 { HLAS mravenčího dítěte,cz - Mravenčí polepšovna }
Finishing the Game: The Search for a New Bruce Lee - 2007 { cz - název nepřeložen }
The Seer - 2007 { Horor,hraje malou Claire }
Craw Lake - 2007 { Krátký horor,hraje roli Julie }
Blind Ambition - 2008 { role annabeli }
Water Pills - 2009 { Hraje nějak narušenou dívku }
Forget Me Not - 2009 { Romantický horor,hraje Angelu }
One Wish - 2010 { Hraje posla }
Raspberry Magic - 2010 { V roli Sarah Patterson }
Frenemies - 2012 { V roli modní blogerky Avalon Greene }
Sides & Rides - 2013 { Krátká komedie }

Facts about Shake It Up!

1. září 2013 v 13:50 Facts SIU!

Shake It Up! neboli Na parket! je americký sitcom,který můžeš sledovat na Disney Channelu.Seriál měl v USA premiéru 7.listopadu 2010.Tento seriál vytvořil Chris Thompson.Seriál kde se v hlavních rolích objevily Zendaya a Bella Thorne,provází dvě nejlepší kamarádky přes jejich dobrodružství.Obě nejlepší kamarádky získají místo v místní show Na parket Chicago! jako tanečnice.Dále v tomto seriálu hrají : Davis Cleveland,Roshon Fegan,Adam Irigoyen,Kenton Duty,Caroline Sunshine.Jako hosté se v seriálu objevili i hvězdy jako Tyra Banks nebo Leo Howard či Olivia Holt.

Originální koncept byl pro Disney vytvořit přátelskou komedii o tanci a přátelství.

Dne 29.září 2011 Disney oznámila,že se rozhodla i pro druhou řadu úspěšného seriálu.V druhé řadě seriálu jsme se dočkali i speciálního 90-ti minutového dílu Shake It Up : Made In Japan!
4.června 2012 Disney znovu oznámila že se můžeme těšit i na třetí sérii.Poté Kenton Duty (Gunther) oznámil že v třetí sezóně nebude pravidelně spíš bude hostovat.

Dne 25.července 2013 Disney potvrdila spekulace o konci Shake It Up po třetí sezóně,kvůli zaměstnanosti obou hlavních představitelek (Bella,Zendaya).Shake It Up! skončí po odvysílání svých 78 epizod.

SIU! Season 3

1. září 2013 v 10:52 Season 3 online

3x01 Zapal to (Fire It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x02 Urovnej to (Funk It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x03 Povzbuď to (Spirit It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x04 Zamkni to (Lock It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x05 Naprav to (Merry Merry It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x06 Pohlídej to (Home Alone It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x07 Sbratři to (Oh Brother It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x08 Zanech toho (Quit It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x09 Odstup z toho (Ty It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x10 Proměň to (My Fair Librarian It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

V dílu se objeví Carly Rae Jepsen a Tyra Banks

3x11 Vyčisti to (Clean It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x12 Vezmi si to (I Do It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x13 Forward and back it up ( ?? )

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x14 Switch It Up ( ?? )

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x15 Love and War It Up ( ?? )

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

3x16 In The Bag It Up ( ?? )

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

!!PROSÍM NEKOPÍROVAT!!
Pokud by se tu objevil někdo kdo to okopíruje,uvěďte prosím viditelný zdroj na můj blog!

SIU! Season 2

1. září 2013 v 10:52 Season 2 online

2x01 Vyřešte to (Shrink It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x02 Rozhodni to (Three's a Crowd It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x03 Rozleť se (Shake It Up, Up & Away)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x04 Unes to (Beam It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x05 Zapři to (Doctor It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x06 Zhodnoť to (Review It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x07 Neztrať to (Double Pegasus It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině


2x08 Vydraž to (Auction It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině2x9 Přežeň to (Camp It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině


2x10 Vykoleduj to (Jingle It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x11 Přihlaš se na to (Apply It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x12 Rozděl to (Split It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x13 Napodob to (Copy Kat It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině


2x14 Nerozbij to (Egg It Up)


2x15 Rozsuď to (Judge It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x16 Past na rodiče (Parent Trap It Up)


2x17 Oplať to (Weird It Up)


2x18 Vypátrej to (Whodunit Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x19 Vytuneluj to (Tunnel It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x20 Nedovol to (Protest It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x21 Vybojuj to (Wrestle It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x22 Uvědom si to (Reality Check It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x23 Roztrsej to (Rock and Roll It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x24 Vycvič to (Boot It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x25 Objev to (Slumber It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x26 Překvap to (Surprise It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x27 Ztrapni to (Embarrass It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

2x28 Made In Japen (90-ti min. speciál)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině 1 část , 2 část , 3 část

Informace o "filmu" na blogu zde.

!!PROSÍM NEKOPÍROVAT!!
Pokud by se tu objevil někdo kdo to okopíruje,uvěďte prosím viditelný zdroj na můj blog!

SIU! Season 1

1. září 2013 v 10:50 Season 1 online

1x01 Rozjeď to (Start It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x02 Spolkni to (Meatball It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x03 Vzdej to (Give It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x04 Spočítej si to (Add It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x05 Nakopni to (Kick It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x06 Na věku záleží (Age It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x07 Užij si to (Party It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x08 Zabal to (Hook It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x09 Rozdivoč to (Wild It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x10 Seznamte se (Match It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x11 Předveď to (Show It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x12 Zahřej to (Heat It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x13 Nablýskej to (Glitz It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x14 Jste v průšvihu (Hot Mess It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x15 Usmiř se (Reunion It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x16 Zapoť se (Sweat It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x17 Oslav to (Vatalihootsit It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x18 Obleč se (Model It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x19 Naplánuj to (Twist It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x20 Přej si to (Break It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

1x21 Vylež to (Throw It Up)

Ke stažení v češtině | Online ke shlédnutí v češtině

!!PROSÍM NEKOPÍROVAT!!
Pokud by se tu objevil někdo kdo to okopíruje,uvěďte prosím viditelný zdroj na můj blog!

Shake It Up!

1. září 2013 v 10:13 Shake It Up!

News { případné novinky o seriálu a důležité novinky o hercích }
Facts { základní informace o seriálu a jeho ději }
Characters { herecké obsazení seriálu,info a kontakt }
Fans { fotky s fanoušky,výrobky od fanoušků atd. }
Others { Ostatní věci týkající se Shake It Up! }

♣ Photoshoots : season 1 | season 2 | season 3 { profesionální fotky jednotlivých sezón }
♣ Stills : season 1 | season 2 | season 3 { profesionální fotky jednotlivých dílů }Copyright © 2013 CZECH-BELLATHORNE
Your first and best czech source about Bella Thorne.