Biography

30. srpna 2013 v 18:27 |  Biography

♣ Omlouvám se za případné překlepy.Celý životopis jsem překládala sama :)
PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ BEZ VIDITELNÉHO ZDROJE!!

Bella Thorne se narodila 8. října 1997, Pembroke Pines, Florida.Je nejmladší ze čtyř dětí (Kaili,Dani,Remy,Bella), kteří jsou také herci. Její otec, Reinaldo,byl kubánského původu.Bella uvedla, že má také italské a irské předky.

Začátky její kariéry
Bellin první film byl Stuck On You (Bratři jak se patří) v roce 2003. Od té doby se objevovala v tv jako host v show a fimech.Navštívila například show Jimmy Kimmel Live!Zahrála si například ve filmu Entourage,objevila se i v seriálu The O.C kde si zahrála roli malé Taylor Towsend. Také byla v seriálu October Road jako Angela Ferilli, v tomto seriálu hostoval i její starší bratr Remy jako mladší Eddie Latekka.Dále se pak objevila v pěti epizodách Dirty Sexy Money (jako Margaux Darling).V roce 2007 se Bella objevila jako mladá dívka potýká s nadpřirozenými vizemi ve filmu The Seer. V roce 2008, si zahrála po boku Christiana Slatera a Taylora Lautnera v krátkotrvající seriálu My Own Worst Enemy, za který získala cenu mladý umělec.Je to cena za ztvárnění postavy Ruthy Spivey.Bella to popsala jako zásadní průlom její kariéry. Poté se objevila v deseti epizodách webové série Little Monk.Tento seriál popsal charaktery postav ze seriálu Monk jako deti.V roce 2009,naplnila roli pomstychtivé antagonistky v hororu Forget me not (2009). V roce 2010,se připojila k obsazení Big Love na HBO ve čtvrté sérii, nahradí Jolean Wejbe v roli dcery Tancy Billa Henrickson je 'Teeny "Henrickson.Původně se ale zapsala na jinou roli v tomto seriálu.Kromě toho Bella ztvárnila vedlejší roli v (i když ona vlastně vyzkoušel pro jinou roli). Kromě toho, Thorne se na vedlejší roli v rodinném dramatu Raspberry Magic.

Kariéra nastartována
Bella hraje v situační komedii na Disney Channel Shake It Up (Na parket!).Avšak původní název tohoto seriálu byl Dance,Dance,Chicago.Bella ztvárnila roliCeCe Jones, tanečnici s velkými ambicemi na kariéru v centru pozornosti.Seriál je soustředěn na dvě nejlepší kamarádky (Bella Thorne,Zendaya Coleman) které by se chtěli stát profesionálními tanečnicemi.V seriálu obě kamarádky získají pozici tanečnice v tv show Na parket Chicago!.Tento seriál se natáčel v Hollywoodu (Kalifornie) v červenci 2010.Premiéru měl 7.11.2010 na Disney Chanellu.Do ČR se tento seriál dostal až v roce 2011.Zatímco měla plné portfolio prací v televizním a filmovém průmyslu,neměla žádné zkušenosti v profesionálním tanci před obsazeným jevištěm.V říjnu 2009 začala brát tři hodiny tance každý večer.
30. března 2013 bylo potvrzeno, Hollywood Records přes Twitter, že Bella byla oficiálně podepsala smlouvu s již jmenovanou nahrávací společností.
Dne 25. července, Disney chanell potvrdil, že Shake It Up bude zrušena po skončení třetího série (2013).Kvůli zaneprázdněnosti obou hlavních představitelek.

Doplňující informace o jejím životě
Původně pochází z Pembroke Pines, Florida,.Avšak Bella se svou rodinou žije v Kalifornii, od začátku roku 2006.Mezi její zájmy patří tanec,fotbal, trávení času s rodinou,její pes Kingston,zvířata ..Bella přiznala že je sběratelka knih a ráda poslouchá hudbu osmdesátých let.Bella je zastánce společnosti Humane Society.Je to nadace která poskytuje vzdělání,jídlo a lékařské potřeby pro deti v Africe.Dokonce Bella v současné době sponzoruje dítě jménem Lydia Kanini Kiio která žije v Kibwezi.Belle byla v první třídě diagnostikována dyslexie,se kterou bojuje a pomáhá i druhým.Když Bella jako malá navštavovala veřejnou školu byla hodně šikanována.V prosinci 2008 Bella ztratila svého otce jehož smrt byla zveřejněna v živém rozhovoru v místní tv show.

Co probíhá v jejím životě právě teď
Mometálně Bella podporuje společnost Humane Society.Je tváří značky Wall Flower Jeans,Danimals.Je také tváří svého parfému Pink Vera Wang Princess.Natáčí přes 5 filmů a píše vlastní knihu o jejím životě.Tato kniha by měla vyjít na jaře 2014.Také nahrává své první hudební album na které se můžeme těšit na začátku roku 2014 :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2013 CZECH-BELLATHORNE
Your first and best czech source about Bella Thorne.