Srpen 2013

Disney's Friend For Change 2012

31. srpna 2013 v 16:25 Other projects
DISNEYS FRIENDS FOR CHANGE 2012
Disney Friends For change v roce 2012 byli jiné než 2011.Ztím co v roce 2011 závodili celebrity v týmech pro peníze nadacím,v roce 2012 si spíše s teenagery vyříkávali pocity.Bavili se o šikaně atd.Bella byla šikanovaná když byla malá a chodila na veřejnou školu.

Video které dávali na Disney jako reklamu ZDE.V reklamě mluví o změně světa k lepšímu.Že každý může něco změnit,je topouze tvá volba ..

ZDE najdete video jak to celé probíhalo.Jak si říkali své problémy atd.
Good morning America

31. srpna 2013 v 16:25 Other projects
GOOD MORNING AMERICA (1975-?)
TV Series - 120 min | News | Talk-Show

Americká ranní show se vysílá už od 3. listopadu 1975 na televizní stanici ABC. Každé ráno běží znělka pořadu po celých Spojených státech od 7 do 9 ráno. Uvádějí ji Josh Elliot, Lara Spencer, Robin Roberts, Sam Champion a George Stephanopoulos. Pořad je sestaven z novinek ze světa, počasí, sportu a životního stylu.

Bella v pořadu vystoupila v roce 2012 společeně se Zendayou.

Video z pořadu ZDE.
Video kde Bella a Zendaya v pořadu tančí + menší rozhovor o Shake It Up! ZDE.Good Luck Charlie

31. srpna 2013 v 16:25 Other projects
GOOD LUCK CHARLIE (2010-?)
TV Series - 22 min | Comedy | Drama | Family

Životy rodiny Duncanových se s příchodem malé sestřičky obrátí úplně naruby. Když se otec Bob a matka Amy vracejí zpět do práce, pověří péčí o jejich čtvrté dítě - Charlottu (alias Charlie), své dva pubertální potomky Teddy a PJe a 10letého syna Gaba. Starší sourozenci se nyní seznamují s dětskými krémy, bryndáky a hlídáním své malé sestřičky, přičemž se snaží stále žít životem typických teenagerů.Každá epizoda tohoto akčního rodinného sitcomu představuje Teddyin video-deníček, který pro svou malou sestru vytváří...Bella hraje v seriálu CeCe Jones která se snaží společně s Roky Blue (Zendaya) naučit Teddy a její mámu Amy tancovat.Avšak neví že mluví s někým jiným než měli .. (epizoda Charlie Shakes It Up)

Ukázka epizody ZDE.
Celá epizoda ke stažení ZDE.


Wizards of Waverly Place

31. srpna 2013 v 16:24 Other projects
WIZARDS OF WAVERLY PLACE (2007-2012)
TV Series - 22 min | Comedy | Family | Fantasy

Seznamte se s Alex, Justinem a Maxem Russoovými. Jsou to docela normální, obyčejné děti, z New Yorku, až na jedno velké tajemství: jsou to kouzelničtí učni z Waverly!Bella si zahrála roli přítelkyně nejmladšího Maxe který ji přizná že je kouzelník.Rodina Russoových pak zahlazuje stopy a snaží se ji přesvědčit že si to Max vymyslel.
V roce 2009 a 2012 seriál vyhrál Ceny Emmy v kategorii "Výjimečný program pro děti"

Fotky Belly ze seriálu ZDE.


Big Love

31. srpna 2013 v 16:24 Other projects
BIG LOVE (2006-2011)
TV Series - 60 min | Drama

Většině mužů stačí problémy s jednou manželkou. Ale mít tři? Bill Henrickson (v podání Billa Paxtona) o tom ví svoje. Seznamte se se soudobým polygamistou z Utahu a jeho velkou rodinou. Originální seriál HBO vypráví o instituci manželství na příkladu typicky atypické rodiny.

Fotky Belly ze seriálu ZDE.
Ukázka Belly v seriálu ZDE.Little Monk

31. srpna 2013 v 16:24 Other projects
LITTLE MONK (2009)
TV Episode - Family

Bohužel,nenašla jsem žádný officiální zdroj.Mělo by se jednat o webovou show možná časem i televizní která představuje herce ze seriálu Můj přítel Monk za "mlada".Nejspíš jak Adrian vyrůstal a co zažil.

Bella hraje v deseti epizodách roli malé wendy.

Fotky ze seriálu ZDE.Mental

31. srpna 2013 v 16:23 Other projects
MENTAL (2009)
TV Series - 45 min | Drama

Seriál můžete znát po jménem Doktor Mozek.

Na psychiatrické oddělení losangeleské nemocnice nastupuje nový ředitel Jack, který všechny překvapí netradičními metodami léčení. Hned první den si musí poradit nejen s pacientem, který všude vidí mimozemšťany, ale také se skepsí zbytku personálu vůči svým neortodoxním metodám. Když má totiž schizofrenik pocit, že skutečného člověka pozná jen nahého, neváhá Jack přistoupit na pacientovu halucinaci, před plnou čekárnou se okamžitě svléknout, a tak ho uklidnit. Pro duševně nemocné má hluboké pochopení. Jeho sestra -dvojče - totiž také trpí schizofrenií.

Bella si zahrála v politním díle Emily.
Fotky z dílu ZDE.


In the Motherhood

31. srpna 2013 v 16:23 Other projects
IN THE MOTHERHOOD (2009)
Tv Series - 30 min | Comedy

Seriál na motivy stejnojmeného z roku 2007 se zaměřuje na tři svobodné matky a pitvá jejich osudy. Každý díl je natočen na základě příspěvků zaslaných do televize právě svobodnými matkami.

Rosemary se za svůj život již několikrát vdala a momentálně je opět sama, akorát, že tentokrát se za ní už snaží přebírat zodpovědnost její dospívající syn.Jane, je nejlepší kamarádka Rosemary a zrovna má po rozvodu. Snaží se ukočírovat svoji kariéru a své dvě dcerky, téměř puberťačku Annie a osmiměsíční Sophii. S tím vším jí pomáhá Horatio, kterého si Jane najala jako výpomoc v domácnosti.A nakonec Janina mladší sestra Emily. Takový ten typ perfektní matky, která má domov jako klícku a své děti Esther a Billa jako ze škatulky.
Fotky Belly ze seriálu ZDE.


My Own Worst Enemy

31. srpna 2013 v 16:23 Other projects
MY OWN WORST ENEMY (2008)
TV Series - 60 min | Action | Drama | Thriller

Komu máte věřit, když nemůžete věřit ani sami sobě? Henry vede celkem poklidný život. Má obyčejnou práci a bydlí na předměstí se ženou, dvěma dětmi a psem. Edward naproti tomu nemá o dobrodružství nouzi. Je to tajný agent, mluví třinácti jazyky a je trénován k zabíjení. Dva naprosto odlišní lidé, kteří však mají jednu věc společnou - sdílejí to samé tělo. Když se tenká zeď postavená mezi nimi náhle zboří, musí oba začít čelit neznámým oblastem a nebezpečným situacím.

V tomto seriálu si Bella zahrála například po boku s Taylorem Lauthnerem ze stmívání :)
Dirty Sexy Money

31. srpna 2013 v 16:23 Other projects
DIRTY SEXY MONEY (2007)
TV Series - 45 min | Drama

Idealistický mladý právník musí často překročit své morální zábrany a balancovat na hranici zákona, jestli chce zastupovat svoje bohaté klienty.Peter Krause jako mladý právník Nick George musí po otcové smrti převzít jeho práci a postarat se nejen o bohatou rodinu Darlingových, řešit jejich problém drogových excesov, nemanželských dětí a množství protiprávních aktivi. Nick převezme místo po svém otci i proto, že chce zjistit, proč zemřel za tak velmi záhadných okolností.

Fotky Belly ze seriálu ZDE.

October Road

31. srpna 2013 v 16:22 Other projects

OCTOBER ROAD (2007-2008)
TV Series - 43 min | Drama | Mystery

Mladý spisovatel Nick Garrett (Bryan Greenberg) se vrací po deseti letech do svého rodného města Knights Ridge. Setkává se zde se starými přáteli, kteří tvoří základ jeho úspěšného románu. Po dlouhé době se také setkává se svou dávnou láskou Hannah Danielsovou (Laura Prepon) a poznává i jejího desetilétého syna Sama (Slade Pearce).

V seriálu hostoval i bratr Belly,Remy Thorne.Tento seriál jevelmi úspěšný a oblíbený.Bella se objevila v dílu Stand Alone by Me (2008).

Ukázky Belly a Remyho v seriálu ZDE a ZDE.
Fotky Belly ze seriálu ZDE.
The O.C

31. srpna 2013 v 16:22 Other projects
THE O.C (2003-2007)
TV Series - 44 min | Comedy | Drama | Romance

Ryan Atwood je se svým starším bratrem zadržen při krádeži auta. Jako veřejný obhájce je mu přidělen Sandy Cohen. Sandymu chlapec připomíná sebe v mládí, a proto se mu rozhodne pomoci. Když Ryana matka vyhodí z domova, vezme ho k sobě. Sandy s bohatou manželkou Kirsten a synem Sethem žije v bohatém městečku Newport v komunitě stejně majetných a snobských lidí. Ryan se rychle spřátelí se Sandyho synem Sethem, který je trochu zvláštní a nedaří se mu zapadnout mezi povrchní spolužáky. Ryan neujde pozornosti dívky ze sousedství Marissy, což mu způsobuje problémy..

Fotky Belly ze seriálu ZDE.
Ukázka Belly ze seriálu v angličtině ZDE.
Seriál můžete sledovat online v čj ZDE a ZDE.
Celá epizoda s Bellou v češtině ZDE.


Vincentův svět

31. srpna 2013 v 16:22 Other projects
ENTOURAGE (2004-2011)
TV Series - 30 min | Comedy | Drama

Seriál můžete znát pod názvem Vincentův svět.
Tento seriál v ČR běžel na HBO.

HBO uvádí komediální seriál ze zákulisí dnešního Hollywoodu. Jeho hrdinou je horlivý mladý herec Vince Chase, který přijíždí s manažerem, nevlastním bratrem a kamarádem z Queensu do herecké meky a záhy zjišťuje, že ve městě plném celebrit není snadné získat úspěch ani lásku. Přesto se všichni snaží Vincemu pomoci na cestě vzhůru. Vinceho hraje Adrian Grenier, jeho manažera Erika, který rychle pochopí pravidla hry a snaží se Vinceho přimět ke správným rozhodnutím, ztělesňuje Kevin Connolly. Kevin Dillon hraje Vinceho nevlastního bratra jménem Drama...

Fotky ze seriálu ZDE.


Jimmy Kimmel Live!

31. srpna 2013 v 16:21 Other projects
JIMMY KIMMEL LIVE! (2003-?)
TV Series - 60 min | Comedy | Music | Talk-Show

Jimmy Kimmel Live je noční talk show, která do každého dílu zve známé celebrity a baviče. Vystupuje zde živě také mnoho zmáných hudebních skupin. Od běžné talk show se liší různými vtipnými a parodujícími scénkami k filmům a celebritám. Jimmy je známý také tím, že si do show zve členy své rodiny a dokáže si hravě udělat srandu z kohokoliv včetně sebe. Úroveň této show potvrzuje, že od začátku roku 2003, po odvysílání 500 epizod (2008), neztrácí na americkém kontinentě na oblibě.

Video ze show jsem bohužel nenašla.

Bella bylo údajně v show v roce 2003 kdy show v americe začínala.V roce 2003 měla pouhých 6 let.


Sides & Rides

31. srpna 2013 v 16:19 Other projects
SIDES & RIDES (2013)
Short | Comedy - červen 2013 (USA)

Sides & Rides by měla být nějaká krátká komedie kterou Bella ze studia komentuje.V této komedii by se měl objevit i Max Schneider,kamarád Victorie Justice.Video s Maxem a Victorií například ZDE.Podle popisu na youtube by měl by to měla být show o hledání žhavých dětí Hollywoodu.

Sides & Rides ZDE.
Frenemies

31. srpna 2013 v 16:19 Other projects
FRENEMIES (2012)
Film- Comedy | Drama - 13.1.2012 (USA)

V češtině film známý pod jménem Ne/přátelé.

Film studia Disney sa skladá ze tří příběhů,týkající se vztahů,které se mění z přátelských na nepřátelské a naopak. V prvním z nich se musí 14-letý Jake Logan rozhodnout,jestli bude důvěřovat svému dlouhodobému psímu kamarádovy Murrayovi anebo nové kamarádce Julianne. Druhý příbeh sa zaměřuje na soupeření mezi kamarádkami Avalon (Bella Thorne) a Halley (Zendaya Coleman) o práci v prestižním vydavatelství módních časopisů.V poslední části filmu se střetnou Emma a Savannah (Mary Matilyn Mouser) ,které jsou si navlas podobné ale pocházejí z jiných rodin..

Fotky z filmu (dole) ZDE.


Raspberry Magic

31. srpna 2013 v 16:19 Other projects
RASPBERRY MAGIC (2010)
Film - 82 min | Comedy | Drama | Family

Raspberry Magic vypráví klasický příběh o dospívání - 11letá Monica Shah si usmyslí, že když vyhraje školní vědeckou soutěž, vrátí se její otec, který odešel od rodiny, zpět domů. Monica si problémy svých rodičů klade za vinu a rozhodne se celou věc sama napravit poté, co její matka upadne do těžké deprese. Ve svém experimentu se pokouší pomocí dotykové terapie docílít toho, aby maliny rostly rychleji. Snaží se zjistit, zda růst a dospívání ovlivňuje více vrozená povaha nebo výchova - a zda je mezi tím vůbec rozdíl. Skrze své pokusy začíná zjišťovat, že najít odpověď na onu otázku je mnohem složitější, než se na první pohled zdálo.

Fotky z filmu ZDE.


One Wish

31. srpna 2013 v 16:19 Other projects


ONE WISH (2010)
Film - 90 min | Comedy | Drama

Potěšující rodinný film o naději a síle s dobrými úmysli.

Fotky z filmu ZDE.
Forget Me Not

31. srpna 2013 v 16:18 Other projects
FORGET ME NOT (2009)
Film - 103 min | Horror | Romance | Thriller

Skupinka lidí čirou náhodou probudí pomstychtivého ducha dívky, které kdysi ubližovali. Těsně před ukončením školy začíná jeden po druhém mizet. Záhadu tajemných zmizení musí vyřešit populární předsedkyně třídy Sandy Channing. Začne bojovat s duchem a zároveň se musí vypořádat s děsivým tajemstvím své minulosti.

Fotky z filmu ZDE.Water Pills

31. srpna 2013 v 16:18 Other projects
WATER PILLS (2009)
Film - Short | Drama

Water Pills je krátký dramatický film nejspíš o zneužívání léků.Film je z roku 2009 a Bella se v něm podle všeho objevila.Bohužel jsem nenašla fotku Belly z filmu.Bella by ve filmu měla ztvárnit postavu kterou nazvali Psych Out Girl.


Blind Ambition

31. srpna 2013 v 16:17 Other projects
BLIND AMBITION (2008)
Film - Comedy | Drama | Romance

Bohužel jsem o filmu nenašla žádné informace.Bella v něm nejspíš hraje oprvadu malou roli.Craw Lake

31. srpna 2013 v 16:17 Other projects
CRAW LAKE (2007)
Film - 10 min (Short) | Horror - 13 October 2007 (USA)

Při kempování otec Dale zjistí, že se mu ztratila dcera Julia (Bella Thorne) a tak se jí vydá hledat. Přichází k chatě na břehu jezera, kterou rychle najde a bude se muset postavit hrůzostrašným příšerám, aby zachránil svou holčičku za kterou je zodpovědný.


Film v angličtině ZDE.

The Seer

31. srpna 2013 v 16:17 Other projects


THE SEER (2007)
Film - Horror | Thriller - 6.9.2007

Bohužel jsem nenašla více informací.Měl by to být španělský nebo italský
krátký (zhruba 10 min) horor až thriller ve kterém si Bela jako dítě zahrála.
Bella nejspíš ztvárnila postavu Claire.

Ukázka ve které hraje Bella ZDE.
Fotky z filmu ZDE.Finishing the Game: The Search for a New Bruce Lee

31. srpna 2013 v 16:16 Other projects
FINISHING THE GAME: THE SEARCH FOR A NEW BRUCE LEE (2007)
Film - 84 min | Comedy - 21.1.2007 (USA)

V 70. letech Bruce Lee nedokončil jeho film Game of Death (všichni asi víme proč), zbývalo natočit posledních pár minut akčních scén. Proto se rozhodlo, že se udělá konkurz na Bruce Leeho a s tímto dvojníkem se scény dokončí. Výsledek byl spíše úsměvný a právě o tomhle je film Finishing the Game režiséra Justina Lina. V úsměvném duchu o jednom úsměvném konkurzu.
Ant Bully

31. srpna 2013 v 16:16 Other projects
ANT BULLY - VIDEO GAME (2006)
Video Game - Adventure - 24.7.2006 (USA)

Bella ve videohře v anglické verzi namluvila Ant Kid.Nejspíš to nebyla nijak velká role protože lidí kteří namlouvali tyto postavy bylo opravdu hodně :)

Když jste malý mravenec, svět vám připadá obrovský - a dobrodružství ještě větší! To se Lucas naučí v okamžiku, kdy namíří svoji vodní pistoli na zdánlivě bezbranné mravence. Mravenci ho pomocí tajného elixíru zmenší na svoji velikost a z mraveniště se stane hromada napětí, akce a hlavně smíchu! V původním znění poznáte hlasy Julie Roberts, Nicolase Cage, Meryl Streep a Paula Giamattiho (anglická verze), čeká Vás opravdová rodinná lahůdka.Stuck on you

31. srpna 2013 v 16:16 Other projects
STUCK ON YOU (2003)
Film - 118 min | Comedy

Siamská dvojčata Matt Damon a Greg Kinnear společně vedou restaurant s rychlým občerstvením, a přestože jsou povahově zcela rozlišní, žijí si docela dobře. Jenže pak se herecky nadané dvojče rozhodne zkusit štěstí v Hollywoodu... To, co se v přeneseném smyslu slova říká o některých sourozencích - že jeden bez druhého neudělají ani krok - platí v případě Boba a Walta doslova. Jsou siamská dvojčata srostlá od ramen po boky a sdílejí společný život prací počínaje a milostným životem konče. Méně průbojný Walt je smířen s tím, že musí ustupovat asertivnějšímu..

Belle bylo v roce 2003 pouhých 6 let a ve filmu ztvárnila menší roli fanatické fanynky.


Bella´s first book informations

31. srpna 2013 v 16:11 Bella´s book
Velká novinka.Vypadá to že oblíbená herečka Shake It Up Bella Thorne se rozhodla přidat další věc do seznamu jejích úspěchů.Bella oznámila že bude psát svou vlastní sérii knih Autumn Falls pro Random House.Podle Hollywood Reporter bude Bella na knize spolupracovat s Elise Allen ( Elis pracovala například na románu Elixir s Hillary Duff).Bella dále zveřejnila že chtěla napsat knihu která by mohla souviset s trochou magie a dospívajícími.

Sleduj blog a další informace o Belliných knihách :)

Bella´s first album informations

31. srpna 2013 v 16:11 Bella´s album
Bella momentálně nahrává svoje první studiové album.Písničky z něj Bella ještě nezveřejnila.Uzavřela smlouvu s Hollywood Records což je firma pro známé tváře.Pod touto společností nahrává například Zendaya,Ross Lynch (R5),Demi Lovato,Selena Gomez nebo Lucy Hale a mnoho dalších.Jejich officiální stránky najdete ZDE.Bella také sama řekla že by její album mělo vyjít do poloviny roku 2014.

Sledujte tenhle blog a zjistíte mnoho dalších novinek.

INFO : Créve Coeur

31. srpna 2013 v 16:09 Créve Coeur
CREVE COEUR

V novém filmu herečky,zpěvačky a tanečnice Kimberly McCullough si Bella zahraje hlavní roli Alex Lawry.Bellina postava Alex šestnáctiletý snílek.Bella bude romantička která hledá krásu v Missouri.Tento film je první film Kimberly který bude režírovat.Bella na ni zapůsobila už dříve,na spolupráci se těší.

Video od režisérky kde popisuje Bellinu postavu ZDE.
INFO : Home Invasion

31. srpna 2013 v 16:09 Home Invasion
HOME INVASION
Film - Horror | Thriller

Bella získala roli ve snímku Home Invasion režiséra Seana Cartera.Nejen že získala roli ale hned tu hlavní,ztvární dívku Jamie která v sobě dusí velké tajemství.Film který by se měl na plátnech objevit v roce 2014 bude o rodině kterou unesli vetřelci a hrají s nimi hru na přežití.Tento Horor (Thriller) se bude podle zdrojů natáčet na podzim ve Vancouveru.

INFO : Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

31. srpna 2013 v 16:08 Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day
ALEXANDER AND THE TERRIBLE,HORRIBLE,NO GOOD,VERY BAD DAY
Rodinná komedie.

Film bude natočen podle knihy Alexander and the Terrible,Horrible,No Good,Very Bad Day kterou napsala Judith Viorst.O ilustrace se pak potaral Ray Cruz.Náhled knihy ZDE.
Alexandr je mladý hrdina,který prochází neštěstím které jeho rodina nevidí.Přeje,aby všichni zažili jeho neštěstí (problémy),které zažil on.
Ve filmu by se měli objevit Kerris Dorsey,Jennifer Garner,Steve Carrell.
Bella bude hrát přítelkyni staršího bratra hlavního hrdiny Dylana.

Sleduj novinky na tomto blogu a dozvíš se víc.Film by měl vyjít na jaře 2014.

INFO : Co-Existence

31. srpna 2013 v 16:08 Co-existence
CO-EXISTENCE (NEW ROMEO AND JULIET)
Film - Romance

Film v režii Jackie Kong je nová a moderní verze studené romance Romea a Julie.Bella by podle zdrojů měla hrát Juliet tedy jednu ze dvou hlavních postav.Jejího Romea pak ztvární Nick Krause.Ve filmu by se také měla objevit Daryl Hannah jako Magnolia (matka Julie),Emmarose jako Violet nebo třeba Rutger Hauer jako Profesor.

Na fotce vlevo je fotka z konkurzu na role.Dívka kterou Bella objímá je Emmarose.Emma získala roli Violet :)

Podle zdroje by se měl film natáčet v zimě 2013 a do kin jít v průběhu jara až léta 2014.

Sleduj tento blog pro další novinky o filmu :)

BTW.Všechny aktuální novinky najdete na officiálním webu ZDE.INFO : Buttermilk sky

31. srpna 2013 v 16:07 Buttermilk sky
BUTTERMILK SKY
Film - Drama | Family

Samotář který jezdí ex-rodeo v show Wild West.Spřátelí se s dívkou jež je sirotek.Tato dívka ho naučí znovu milovat.

Bella ve filmu ztvárnila postavu Jennie.
Tento film nejspíš vyjde v roce 2013 nebo na začátku roku 2014.
Studio : Talmarc Productions.INFO : The Familymoon > aka Blended

31. srpna 2013 v 16:07 The Familymoon
THE FAMILYMOON (BLENDED)
Film - Comedy | Family

The Familymoon (dříve s názvem Blended) je americký romantický komediální film který režíroval Frank Coraci a napsal Ivan Menchell a Clare Sera. Objeví se v něm filmové hvězdy jako Adam Sandler, Drew Barrymore, Terry Crews, Joel McHale a Chelsea Handler a Bella Thorne. Jedná se o třetí romantickou komedii ve spolupráci mezi Sandler a Barrymore, po Wedding Singer a 50x a stále poprvé.Film jedná o starém rozešlém páru který se potká na dovolené.Ovšem již oba mají děti.Tato rodinná komeide se natáčí v Jižní Africe,Sun City,jezero Lanier v Atlantě atd.

Sleduj novinky na tomto blogu a dozvíš se o připravované komedii na rok 2014 víc :)
Graphics

30. srpna 2013 v 20:27 Graphics

Layouts { layouty,vzhledy blogu }
PNG { PNG obrázky do článků }
Templates { rámečky na fotky }
Other graphics { ostatní grafika }

Projects

30. srpna 2013 v 20:09 Projects

♣ Po rozkliknutí některého druhu projektu se dostanete do rubriky.Poté se vám zobrazí seznam Belliných projektů v dané rubrice.Každý projekt si můžete rozkliknout dál a zjistit podrobnosti.

Movies { filmy ve kterých Bella hrála nebo hraje }
Serials { seriály ve kterých Bella hrála nebo hraje }
Reklams { reklamy kde hrála Bela,značky kterých je tváří }
Music { informace o jejích albech,písničky které nazpívala }
Others { ostatní projekty,například její kniha atd. }

Social

30. srpna 2013 v 20:03 Social

Twitter { tweety od Belly a Bellina okolí }
Facebook { zprávy na facebooku od Belly a Bellina okolí }
Others social sites { zprávy z dalších sociálních sítí,chaty atd. }

Media

30. srpna 2013 v 19:50 Media

Appearances { Videa,rozhovory z akcí }
Candids { Bella přistižena na uluci,když ji fotí a natáčí,videa atd. }
Photoshoots { Videa a rozhovory při profesionálním focení }
Television & Radio { videa když je Bella v tv show nebo rádiu atd. }
Interviews { rozhovory s Bellou v časopisech,na webech (psané) atd. }
Others media { ostatní media Belly jako jsou prohlášení atd. }

Vote { hlasuj pro Bellu v akcích }

Website

30. srpna 2013 v 18:42

Admin-Diary { oznámení,novinky o blogu atd. }
Past layouts { všechny designy blogu od začátku }
Competitions { soutěže probíhající na blogu nebo kde je blog přihlášen }
From you { rubrika od vás pro vás,vaše výtvory a články }
Affiliates { seznam,kontroly atd. affiliates }
Fanclubs on blog { fankluby na blogu,seznam zapsaných atd. }
Visitors { týdenní návštěvnost blogu }

Facts

30. srpna 2013 v 18:29 Facts

♣ Fakta budu postupně doplňovat a aktualizovat :)

♣ Belle trpí dyslexií a pomáhá se s tím vypořádat i dalším lidem :)
♣ V roce 2008 ji zemřel otec
♣ Miluje svého pejska Kingstona
♣ První film kde se prosadila byl Bratři jak se patří
♣ Bella podporuje nadaci Humane Society která pomáhá se vzděláním,jídlem a léky
pro děti v africe
♣ Miluje svoje fanoušky
♣ Má ráda stmívání (tým Jacob)

Family

30. srpna 2013 v 18:29 Family

♣ Zde najdete Belliny nejbližší.Časem bude dopňováno.
♣ Inspirováno FoXx , zdroj průsvitných ráměčků na fotky rodiny Chloè

DANI THORNE > sestra
Celým jménem Daniella Thorne se narodila 19.1.1993 a od svých čtyřech let se věnuje modelingu.Objevila se ale i například v seriálu Zoey 101,General Hospital nebo Hannah Montana.Dan jste také mohli zahlédnout v kampaních jakoTommy Hilfiger, JC Penny´s nebo Macy´s.


KAILI THORNE > sestra
Kaili je nejstarší ze všech třech sourozenců.Narodila se 19.2.1992 a první roky svého života žila na Hawaii avšak se narodila na Floridě kde i nyní žije.Zahrála si například v seriálu The O.C Olivii.Momentálně se věnuje herectví a modelingu.


REMY THORNE > bratr
Remy se narodil 22.12.1995 ve znamení kozoroha.Věnuje se modelingu a herectví a bojovým sportům (údajně).Znát ho můžeš například z filmu Zajetí nebo seriálu Mental (Doktor mozek).Nebo také ze spousty televizních reklam.Momentálně chodí se svou přítelkyní a kamarádkou Belly,Bellou Pendergast.


TAMARA THORNE > maminka
Podle jejích slov je to hrdá maminka třech nádherných dětí.Tamara Bellu doprovází na cestách.Bohužel se mi nepodařilo zjistit nic konkrétnějšího.Časem bude možná doplněno :)


REINALDO THORNE > tatínek
Reinaldo se narodil nejspíš v roce 1963.Byl kubánského původu ale Bella sama uvedla že má ještě italské a irské předky.
Reinaldo podle mých informačních zdrojů zemřel v důsledku tragické autonehody v roce 2007 těsně předtím něž se měl stěhovat za svou rodinou do LA.Jeho smrt byla oznámena v živém rozhovoru v místní show.

ZDE se můžete podívat na nejspíš profil nějakého jeho fanouška.Najdete na něm například fotky s Bellou a ostatní rodinou :) Profil je pořád obnovován ale bohužel není obnovován Reinoldem :)

ZDE si můžete přečíst další informace o něm a rodině která se k tomu vyjádřila.

TRISTAN KLIER > přítel
Tristan Klier je Bellin přítel.Znát ho můžete z akcí na které doprovází Bellu.Časem bude doplněno :)


TONYA BREWER > kamarádka a maskérka
Tonya je jedna z nejlepších kamarádek Belly,zároveň je i její maskérkou.


Biography

30. srpna 2013 v 18:27 Biography

♣ Omlouvám se za případné překlepy.Celý životopis jsem překládala sama :)
PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ BEZ VIDITELNÉHO ZDROJE!!

Bella Thorne se narodila 8. října 1997, Pembroke Pines, Florida.Je nejmladší ze čtyř dětí (Kaili,Dani,Remy,Bella), kteří jsou také herci. Její otec, Reinaldo,byl kubánského původu.Bella uvedla, že má také italské a irské předky.

Začátky její kariéry
Bellin první film byl Stuck On You (Bratři jak se patří) v roce 2003. Od té doby se objevovala v tv jako host v show a fimech.Navštívila například show Jimmy Kimmel Live!Zahrála si například ve filmu Entourage,objevila se i v seriálu The O.C kde si zahrála roli malé Taylor Towsend. Také byla v seriálu October Road jako Angela Ferilli, v tomto seriálu hostoval i její starší bratr Remy jako mladší Eddie Latekka.Dále se pak objevila v pěti epizodách Dirty Sexy Money (jako Margaux Darling).V roce 2007 se Bella objevila jako mladá dívka potýká s nadpřirozenými vizemi ve filmu The Seer. V roce 2008, si zahrála po boku Christiana Slatera a Taylora Lautnera v krátkotrvající seriálu My Own Worst Enemy, za který získala cenu mladý umělec.Je to cena za ztvárnění postavy Ruthy Spivey.Bella to popsala jako zásadní průlom její kariéry. Poté se objevila v deseti epizodách webové série Little Monk.Tento seriál popsal charaktery postav ze seriálu Monk jako deti.V roce 2009,naplnila roli pomstychtivé antagonistky v hororu Forget me not (2009). V roce 2010,se připojila k obsazení Big Love na HBO ve čtvrté sérii, nahradí Jolean Wejbe v roli dcery Tancy Billa Henrickson je 'Teeny "Henrickson.Původně se ale zapsala na jinou roli v tomto seriálu.Kromě toho Bella ztvárnila vedlejší roli v (i když ona vlastně vyzkoušel pro jinou roli). Kromě toho, Thorne se na vedlejší roli v rodinném dramatu Raspberry Magic.

Kariéra nastartována
Bella hraje v situační komedii na Disney Channel Shake It Up (Na parket!).Avšak původní název tohoto seriálu byl Dance,Dance,Chicago.Bella ztvárnila roliCeCe Jones, tanečnici s velkými ambicemi na kariéru v centru pozornosti.Seriál je soustředěn na dvě nejlepší kamarádky (Bella Thorne,Zendaya Coleman) které by se chtěli stát profesionálními tanečnicemi.V seriálu obě kamarádky získají pozici tanečnice v tv show Na parket Chicago!.Tento seriál se natáčel v Hollywoodu (Kalifornie) v červenci 2010.Premiéru měl 7.11.2010 na Disney Chanellu.Do ČR se tento seriál dostal až v roce 2011.Zatímco měla plné portfolio prací v televizním a filmovém průmyslu,neměla žádné zkušenosti v profesionálním tanci před obsazeným jevištěm.V říjnu 2009 začala brát tři hodiny tance každý večer.
30. března 2013 bylo potvrzeno, Hollywood Records přes Twitter, že Bella byla oficiálně podepsala smlouvu s již jmenovanou nahrávací společností.
Dne 25. července, Disney chanell potvrdil, že Shake It Up bude zrušena po skončení třetího série (2013).Kvůli zaneprázdněnosti obou hlavních představitelek.

Doplňující informace o jejím životě
Původně pochází z Pembroke Pines, Florida,.Avšak Bella se svou rodinou žije v Kalifornii, od začátku roku 2006.Mezi její zájmy patří tanec,fotbal, trávení času s rodinou,její pes Kingston,zvířata ..Bella přiznala že je sběratelka knih a ráda poslouchá hudbu osmdesátých let.Bella je zastánce společnosti Humane Society.Je to nadace která poskytuje vzdělání,jídlo a lékařské potřeby pro deti v Africe.Dokonce Bella v současné době sponzoruje dítě jménem Lydia Kanini Kiio která žije v Kibwezi.Belle byla v první třídě diagnostikována dyslexie,se kterou bojuje a pomáhá i druhým.Když Bella jako malá navštavovala veřejnou školu byla hodně šikanována.V prosinci 2008 Bella ztratila svého otce jehož smrt byla zveřejněna v živém rozhovoru v místní tv show.

Co probíhá v jejím životě právě teď
Mometálně Bella podporuje společnost Humane Society.Je tváří značky Wall Flower Jeans,Danimals.Je také tváří svého parfému Pink Vera Wang Princess.Natáčí přes 5 filmů a píše vlastní knihu o jejím životě.Tato kniha by měla vyjít na jaře 2014.Také nahrává své první hudební album na které se můžeme těšit na začátku roku 2014 :)

Bella Thorne

30. srpna 2013 v 18:11

Biography { všechno o životě Belly,o její kariéře atd. }
Filmography { všechny Belliny projekty jako reklamy,film atd. }
Discography { všechno o Belině hudbě a novém CD }

Family { informace o rodině Belly,kontakty na ně }
Facts { důležité fakta o Belle,důležitá fakta v bodech }
Copyright © 2013 CZECH-BELLATHORNE
Your first and best czech source about Bella Thorne.